Gloria Estefan viliasi, kad naujasis jos albumas suteiks džiaugsmo pandemijos nuvargintiems žmonėms (0)

42
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 18 d. 13:37
Lotynų muzikos superžvaigždė Gloria Estefan viliasi, kad, pasauliui stengiantis suvaldyti koronaviruso pandemiją, jos naujasis albumas padės gerbėjams pabėgti nuo kasdienės prastų žinių lavinos.

G. Estefan teigimu, albumą „Brazil305“ įkvėpė braziliškos sambos ritmai – dainininkė norėjo įsivaizduoti, kaip skambėtų jos muzika, jei ji būtų gimusi Brazilijoje.

Dauguma albumo kūrinių buvo įrašyti 2017 m., tačiau dėl G. Estefan motinos mirties albumo išleidimą teko atidėti. Vėliau buvo planuojama albumą išleisti 2019-ųjų rudenį, tačiau, pasak G. Estefan, tada nebūtų buvęs toks tinkamas metas jam pasirodyti kaip dabar, kai pasaulis grumiasi su COVID-19 pandemija ir patiria „Black Lives Matter“ protestus.

Albumas „Brazil305“ buvo įrašytas drauge su brazilų muzikantais. Jame yra 11 jau klasika tapusių ankstesnių G. Estefan hitų, įskaitant dainą „Conga“, taip pat keturios naujos dainos, tarp kurių yra singlas „Cuando Hay Amor“. Karantino laikotarpį leisdama namuose, G. Estefan įrašė dainą „Put on Your Mask“ („Užsidėk kaukę“) – perdarytą jos hitu tapusios dainos „Get on Your Feet“, kuria siekiama paraginti žmones dėvėti kaukes.

Albumas „Brazil305“ pasirodė rugpjūčio 13 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai