Giorgio Armani Milane pristatė drabužių linijos „Emporio“ kolekciją „Oras“ (0)

1107
REUTERS
2019 m. rugsėjo 20 d. 10:29
Italų dizaineris Giorgio Armani savo drabužių linijos „Emporio Armani“ pristatymui Milano mados savaitės metu paruošė lengvus, vėsius rūbus.

Ketvirtadienį, rugsėjo 19 d., įvykusiame pristatyme jis rodė švelnias spalvas ir laisvus drabužius. Mados pasaulio veteranas G. Armani, Italijoje meiliai vadinamas Karaliumi Giorgio, 2020 m. pavasario / vasaros kolekciją pavadino „Oras“, pabrėždamas tarytum plevenančius apdarus.

Ant podiumo dominavo švelni rožinė, mėlyna, pilka ir smėlio spalvos. Modeliai demonstravo susiraukšlėjusius švarkelius ir kelnes, virš galvų šviečiant žydro dangaus imitacijai.

Kelnės buvo dryžuotos, šilkinės ir su šviesiais ruoželiais, retkarčiais net permatomos. Švarkeliai ؎ apvaliomis apykaklėmis, surišti ties kaklu arba juosmeniu.

Lietpalčiai ir sportiniai švarkeliai buvo blizgūs arba pasiūti iš išsiuvinėto tiulio. Palaidinės – trumpos arba ilgos ir laisvos. 85-erių metų amžiaus dizaineris, garsėjantis paprastais, tačiau elegantiškais drabužiais, pristatė įvairių tiulio suknelių, kurios taip pat buvo lengvos ir gracingos. Modeliai puošėsi ir kombinezonais bei dideliais sidabriniais diržais.

Nors spalvų paletė daugiausia buvo neutrali, retkarčiais pristatymo metu blykstelėdavo salotinė ir ryškiai mėlyna spalvos. Pavasario / vasaros kolekciją taip pat sudarė laisvi vasariniai kostiumai ir kelnės vyrams, kurias modeliai kartais demonstravo apsinuoginę iki pusės.

Sutemus apšvietimas virto naktimi, ir modeliai grakščiai plaukė podiumu pasipuošę sidabru žėrinčiomis suknelėmis, pagražintomis tviskančiais blizgučiais ir kristalais. Sidabriškos metalinės spalvos palaidinės buvo priderintos prie permatomų kelnių.

Modeliai dėvėjo skrybėles, nešiojo akinius apvaliais stiklais ir rankines iš organinio stiklo. Avalynės asortimentą sudarė įvairūs žemakulniai bateliai, padabinti žaižaruojančiais papuošimais, sandalai ir į akį krintantys sidabriniai sportbačiai – kai kurių iš jų aulai siekė kelius.

Savo pagrindinės drabužių linijos „Giorgio Armani“ 2020 m. pavasario / vasaros kolekciją dizaineris pristatys šeštadienį, rugsėjo 21 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai