George Michaelo muzika ir švenčių laukimas: į kino ekranus atkeliauja „Last Christmas“ (0)

985
REUTERS
2019 m. lapkričio 12 d. 15:26
Kino teatrus jau visai netrukus pasieks romantinė komedija „Last Christmas“. Filmą įkvėpė George‘o Michaelo kūryba, o prieš mirtį muzikos kūrėjas ir atlikėjas netgi spėjo palaiminti juostos scenarijų. Iš viso filme panaudota penkiolika G. Michaelo muzikinių kompozicijų, viena iš jų iki tol net nebuvo oficialiai išleista.

„Prieš 35 metus G. Michaelas parašė dainą, tapusią klasika, o šiais metais prieš Kalėdas pasirodo jo muzikos įkvėptas didžiojo ekrano projektas“ – būtent tokiais žodžiais prasideda romantinės komedijos „Last Christmas“ anonsas.

Filmas pasakoja apie vienišą aktorę, dirbančią „elfu“ kalėdinių dekoracijų parduotuvėje, ir svajojančią apie asmeninę laimę ir proveržį didžiojoje scenoje. Tik šiuo atveju filmo siužetas ne toks ir svarbus.

Svarbiausia juostoje – muzika. Tai 12 G. Michaelo autorinių ir trys grupės „Wham!“ dainos. Kaip teigia romantinės komedijos prodiuseris Davidas Livingstonas, filmo idėja patiko ir pačiam G. Michaeliui.

„Oskaru“ apdovanota aktorė Emma Thompson filme ne tik filmavosi, bet ir parašė jo scenarijų bei tapo jo prodiusere. Pagrindinės veikėjos vaidmuo atiteko „Sostų karų“ aktorei Emiliai Clark.

Didžiausio „Last Christmas“ stebuklo tenka palaukti iki pat filmo pabaigos – finale nuskamba nauja G. Michaelo daina „This is How“. Dainininkas ją parašė beveik prieš mirtį per vieną iš paskutinių sesijų įrašų studijoje.

Europoje romantinė komedija „Last Christmas“ kino teatrus pasieks jau šią savaitę.

Rekomenduojame

Naujausi