Futbolo žurnalistė pateikė kaltinimus ją tiesioginiame eteryje grabaliojusiam vyrui (0)

3305
REUTERS
2021 m. lapkričio 30 d. 17:22
Pirmadienį, lapkričio 29 d., Italijos žurnalistė pateikė kaltinimus vyrui, kuris po „Serie A“ futbolo varžybų tiesioginės transliacijos metu plekštelėjo jai per užpakalį, pranešė policija. Šis incidentas sulaukė atgarsio visoje šalyje.

Vietos televizijoje „Toscana TV“ dirbanti Greta Beccaglia šeštadienį, lapkričio 27 d, vakare rengė reportažą prie Empolio mieste esančio stadiono, pasibaigus susitikimui tarp šeimininkų ir Florencijos „Fiorentina“ komandos.

Nemalonus incidentas sutapo su „Serie A“ kampanijos, skirtos kovoti su smurtu prieš moteris, pristatymu: visi žaidėjai aikštėje pasirodė su solidarumo ženklu – raudona žyme ant veido. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip pro šalį einantis vyras plekšteli žurnalistei per užpakalį. Moteris teigė, kad smūgis buvo gana stiprus.

Anot žurnalistės, vėliau ją palietė dar vienas vyras, tačiau pastarasis atvejis nebuvo nufilmuotas. Policininkai nustatė pirmojo vyro tapatybę, ir jam buvo pateikti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo, „Reuters“ nurodė policijos atstovas spaudai.

„Toscana TV“ vyriausiasis redaktorius Mauro Talluri sakė, kad televizijos kanalas padengs Gretos Beccaglia bylinėjimosi išlaidas ir kad studijoje buvusio vedėjo reakcija buvo netinkama.

Greta Beccaglia sulaukė plataus masto politikų palaikymo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai