Floridos valstijoje Trumpą palaiko gausus išeivių iš Kubos būrys (1)

14882
REUTERS
2021 m. sausio 20 d. 14:15
Nors Trumpo laikas Baltuosiuose rūmuose šiandien baigsis, tai nebus jo eros Amerikoje pabaiga. Nereikia agresyvios bandos siautėjimo Kapitolijuje, kad tuo įsitikintum. Apie tai jums papasakos tingioje Floridos valstijoje, kur gyvena gausus Kubos išeivių būrys.

"Jis labai daug nusipelnė šiai šaliai. Labai. Jis viską atidavė šiai valstybei. Jis buvo nuostabus, pažiūrėkit, kaip jis tvarkėsi su pandemija. Jam tikrai pavyko. Bet ką jis gero bepadarytų, Demokratai jį vis tiek tik puolė”. - sakė išeivė iš Kubos Maria Patricia Cadenas.

Kubos rinkėjų, kurių daugiausiai gyvena saulėtoje Amerikos valstijoje, įtaka prezidento rinkimų rezultatams buvo labai didelė. Jau 20 metų kandidatai į prezidentus čia kovoja taškas į tašką. Šiuose rinkimuose Floridoje už Trumpą balsus atidavė 56 procentai rinkėjų.

Kai šiandien 45-tasis Amerikos prezidentas Trumpas paliks Baltuosius rūmus, jis paskutinį kartą sės į Karinių jūrų pajėgų sraigtasparnį, nuskraidinsiantį jį į karinę Andrews bazę, iš kur prezidentiniu lėktuvu jis išskris į Floridą. Manoma, kad čia esantis kurortinis Mar-a-Lago kompleksas nuo šiol taps jo nuolatine gyvenamąja vieta.

Išsilaisvinęs iš prezidentinių suvaržymų, kurių jis ir šiaip nelabai paisė, Trumpas ne tik stebės, kaip naujasis šalies vadovas pradės atšaukinėti jo sprendimus, bet neabejotinai ieškos ir ras būdų, kaip toliau vesti paskui save 88-is milijonus sekėjų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai