Finansinių bėdų spaudžiamas makaronų pardavėjas nusiramina muzikuodamas (0)

REUTERS | www.DELFI.lt
2020 m. birželio 4 d. 17:10
Kaip ir daugybė verslų visame pasaulyje, Šenženo mieste makaronų užeigą turintis Wang Zongxing skaudžiai nukentėjo nuo koronaviruso pandemijos.

Vyras sako, kad lankytojų sumažėjo dviem trečdaliais. Dėl pokyčių jis kaltina dėl ekonomikos problemų sumenkusį imigrantų darbuotojų, kurie yra pagrindiniai jo klientai, skaičių. Jauno vyro restoranas, garsėjantis aštriais tradiciniais kiniškais makaronais, įsikūręs pramoniniame Šendženo rajone.

Dar prieš pandemiją pajustas ekonominis spaudimas dabar itin stiprus – neveikia dalis net didžiausių miesto gamyklų.

Naujasis koronavirusas tik paspartino jau anksčiau prasidėjusius ekonominės situacijos prastėjimo procesus, dauguma imigrantų į Šendženą dirbti nebegrįžta, tad Wang Zongxing maitinimo verslas merdi. Vyras netgi buvo priverstas vėl laikinai įsidarbinti vietos kartotinių dėžių fabrike – patirtį gamykloje vyras įvardija kaip „itin slogią“.

Laimei, Wang Zongxing turi veiklą, padedančią bent trumpam pamiršti visus rūpesčius. Vyras groja roko grupėje „Zhong-D-Yin“, kurios kūryba kalba apie perpildytuose bendrabučiuose gyvenančius papratus darbininkus, jų skausmus ir džiaugsmus.

Prieš devynerius metus įkurta grupė jau išleido tris albumus, ne kartą vyko į gastroles, o pastaraisiais metais gana intensyviai koncertavo. Širdžiai maloni veikla grupės nariams netgi buvo pradėjusi nešti šiokį tokį pelną.

Paskelbus karantiną, buvo atšaukti visi grupės koncertai, bet dabar situacija Kinijoje lėtai, bet gerėja, teigiamų pokyčių galima pastebėti ir Šenžene. O grupė jau netrukus pristatys naują dainą, prie kurios prisidėjo visi jos nariai.

Rekomenduojame

Naujausi