Filmą apie Taylor Swift kūrusi režisierė atskleidė, kaip įvyko esminis lūžis – tiek atlikėjos karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime (3)

1270
REUTERS
2020 m. vasario 7 d. 11:13
Dainininkė Taylor Swift norėjo, kad apie ją sukurtas dokumentinis filmas būtų „autentiškas ir nenudailintas“, prisipažino režisierė Lana Wilson.

Anot kūrėjos, su dainininke ji susipažino kaip tik tuo metu, kai T. Swift išgyveno itin tamsų savo gyvenimo laikotarpį.

Dokumentinis filmas „Taylor Swift: Miss Americana“ pasakoja ne tik apie dainininkės kelią į šlovės bei populiarumo viršūnę, bet ir nemažai kainavusį sprendimą atsisakyti geros mergaitės įvaizdžio ir pradėti drąsiai reikšti savo nuomonę.

L. Wilson Sandanso filmų festivalyje, praėjus dienai po juostos premjeros, „Reuters“ sakė, kad su T. Swift susipažino tuo metu, kai ji 2016 metais po žiniasklaidos jai paskelbto karo buvo dingusi iš visuomenės akiračio.

Per interviu L. Wilson prisipažino, kad tuo metu buvo akivaizdu, jog merginos gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis.

Dokumentinėje juostoje labai daug akimirkų iš asmeninio T. Swift gyvenimo, įskaitant darbą repeticijose ir įrašų studijoje, laiką su mama, dienoraščio sklaidymą ir nuoširdų juoką iš vaikystėje jame paliktų įrašų.

L. Wilson sako buvusi kaip reikiant nustebusi dėl T. Swift humoro jausmo ir mokėjimo priimti tiek gerąją, tiek blogąją savo asmenybės puses.

Filme T. Swift atvirai kalba apie internete reiškiamos kritikos įtaką jos gyvenimui ir tai, kaip lengva tokiais atvejais prarasti kontrolę. L. Wilson viliasi, kad jos juosta pasirodys aktuali jaunimui.

Paklausta, ar turi pakankamai medžiagos naujiems filmams, L. Wilson neskubėjo nieko žadėti, tačiau sako, kad labai daug ko filme nepanaudojo.

Dokumentinis filmas „Taylor Swift: Miss Americana“ nuo sausio 31 dienos rodomas pasirinktuose kino teatruose ir platformoje „Netflix“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai