„Ferrari“ atidarė „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintą restoraną (0)

130
REUTERS
2021 m. birželio 16 d. 09:05
Trimis „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotas virtuvės šefas Massimo Bottuea ir riaumojantys „Ferrari“ varikliai gimtajame šio prabangių automobilių gamintojo šiaurės Italijos Maranelo mieste – štai ką siūlo naujai duris atvėręs restoranas, kur kadaise su draugais, kolegomis ir „Formulė 1“ žvaigždėmis prie vieno stalo sėdėjo legendinis Enzo Ferrari.

Buvusi valgykla, mokymų centras ir rūbinė, o dabar restoranas „Il Cavallino“ jau netrukus lauks tikrų gurmė. Restoranas, įsikūręs visai šalia „Ferrari“ būstinės, 2019 metais buvusių savininkų buvo pasmerktas pražūčiai, tačiau dabar atgimsta naujam gyvenimui.

„Ferrari“ su šio prekės ženklo stiprinimo užmoju nusitaikė ne tik į turimus, bet ir į naujus pasiturinčius klientus, kuriems siūlo daugiau nei vien prabangų automobilį, bet ir puotą juslėms.

Dar vienas naujos strategijos projektas – speciali meno vadovo ir buvusio „Armani“ mados namų dizainerio Rocco Iannone kurta drabužių kolekcija vyrams ir moterims. Ji oficialiai pristatyta birželio 13-ąją.

Naujojo „Cavallino“, kurį sukūrė iraniečių ir prancūzų kilmės architektė India Mahdavi, interjeras puoštas senomis „Formulės 1“ nuotraukomis ir trofėjais, tikrais „Ferrari“ varikliais ir detalėmis bei „Ferrari“ žirgo leitmotyvais.

Žinomas pagarba tradicijoms ir moderniems sprendimams restorano „Osteria Francescana“ šeimininkas M. Bottura sako, kad ir naujame restorane pagrindiniu smuiku grieš vietos ingredientai, pavyzdžiui, garsusis parmidžano sūris. M. Bottura siekia restoranui sukurti išskirtinių vizitine kortele tapsiančių patiekalų. Pavyzdžiui, valgiaraštyje bus galima rasti karamelinį parmidžano sūrio kremą ir labai seno balzaminio acto – dar vienos kulinarinės Modenos garsenybės.

Siūlydamas kiek labiau prieinamas kainas nei aukštosios virtuvės restoranai, „Cavallino“ siekia pritraukti ne tik „Ferrari“ savininkus, bet ir šio automobilio bei gardaus maisto gerbėjus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai