Favelos, pandemija ir skurdas: Brazilijos repo žvaigždė kovos už būvį istorijos (0)

42
REUTERS
2021 m. gegužės 11 d. 14:40
Repo pasaulis ir raginimas laikytis atstumo nėra įprastas derinys. Tačiau Brazilijos repo žvaigždės MV Billo kūryboje atsispindi niūri didžiausią Lotynų Amerikos šalį kankinančios pandemijos realybė. MV Billas „Reuters“ pasakojo, kad COVID-19 neigimo politika, kurią kritikai dažnai sieja su dešiniuoju prezidentu Jairu Bolsonaro, įsiskverbė į šalies favelas.

Ankšti Brazilijos lūšnynai yra viena reikšmingiausių viruso plitimo terpių. Daugelį vargingiausių šalies piliečių COVID-19 paliečia itin skaudžiai.

Naujausias MV Billo albumas „Voando Baixo“ („Skrydis pažeme“) nusitaikė į šią problemą. Kylanti repo žvaigždė kalba apie pandemiją ir tai, kad ji gali tapti esminiu didžiulės nelaimės veiksniu jau ir taip didžiulio skurdo apimtoje šalyje, pasižyminčioje siautėjančiu nusikalstamumu ir šlubuojančia ekonomika.

Naujausio singlo „Noiz Mermo“ vaizdo klipe MV Billas kritikuoja milijardų dolerių vertės industriją, susijusią su vakcina nuo COVID-19, kuri daugiausia atiteko išsivysčiusioms šalims.

MV Billas viliasi, kad jo muzika atkreips dėmesį į iššūkius, su kuriais mirtinos pandemijos metu susiduria vargingiausios Brazilijos bendruomenės.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai