Džokovičius iš viešbučio balkono stebėjo kaip tenisą gatvėje žaidžia vaikai (2)

3835
2021 m. sausio 19 d. 13:50
Prieš karantiną - visi lygūs. Ir jeigu jus paguos, kad iš kai kurių žmonių karantinas šaiposi labiau nei iš jūsų - čia kaip tik ir yra tas atvejas.

Pirmoji pasaulio raketė - Novakas Džokovičius - dabar apie raketę gali tik pasvajoti, iš viešbučio balkono stebėdamas, kaip du jaunuoliai laisvėje mušinėja kamuoliuką gatvėje.

Daugiau nei 70-imt pasaulio tenisininkų ir jų palydos narių prieš vasario mėnesį vyksiantį atvirą Australijos teniso čempionatą priversti 14 dienų leisti karantine, uždaryti viešbučiuose.

Daugybė čempionato dalyvių buvo priversti izoliuotis po to, kai keleiviams iš trijų čarterinių skrydžių buvo nustatytas koronavirusas. Tiesa, Džokovičiaus tarp tų keleivių nebuvo, tačiau Australijoje galioja griežtos karantino taisyklės - 14 dienų izoliacija privaloma visiems atvykusiems.

Kai kurios teniso žvaigždės dėl izoliacijos reiškė nepasitenkinimą, o serbas netgi reikalavo sušvelninti karantiną, tačiau sulaukė pasmerkimo iš australų.

Dauguma vietinių žmonių palaiko valdžios taikomus ribojimus. Todėl kol kas Džokovičius tenisą matys nebent tik gatvėje po viešbučio langais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai