Du pasaulinius kartus atlaikęs Paryžiaus delikatesų pardavėjas neįveikė COVID-19 (3)

283
REUTERS
2020 m. rugsėjo 10 d. 16:56
Paryžiaus centre delikatesais ir aukščiausios kokybės gurmaniškais produktais „Fauchon“ prekiauja jau 134 metus – verslas atlaikė du pasaulinius karus, nesuskaičiuojamą kiekį masinių protestų, streikų ir riaušių. Tik tokio sunkaus išbandymo kaip naujojo koronaviruso pandemija, suparalyžiavusi visą turizmo sektorių, jo istorijoje dar nebuvo.

Net 70 proc. dieviško skonio eklerais, burnoje tirpstančiu anties kepenėlių paštetu, triufeliais ir geriausiu vynu garsėjančios parduotuvės Paryžiaus Madeleine gatvėje klientų iki pandemijos sudarė turistai, „Reuters“ pasakoja „Fauchon“ komunikacijos vadovė Justine Klar.

Birželį „Fauchon“ dėl savo dviejų pagrindinių parduotuvių „Place de Madeleine“ kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, sprendimo laukiama rugsėjo 15 dieną.

Šiuo metu didžiausia „Fauchon“ komunikacijos vadovės problema – brangi patalpų nuoma. Viena iš parduotuvių – didžiausia tinklo Paryžiuje – nuo kovo taip ir neatvėrė durų.

„Fauchon Paris“ jau perspėjo 107 minėtųjų parduotuvių darbuotojus, jog laukia etatų mažinimas ir informavo, jog šiuo metu vyksta derybos su profesinėmis sąlygomis dėl geriausių išmokų sąlygų.

Dešimt metų „Fauchon“ dirbantis 28 metų Thomas bijosi būti atleistas ir tikisi, kad galbūt galės toliau dirbti kitoje tinklo parduotuvėje. „Fauchon“ viliasi, jog galbūt pavyks veiklą perkelti į pigesnius Paryžiaus rajonus, toliau nuo demonstracijų ir labiau orientuotis į vietos klientus, o ne užsieniečius. Taip pat bus bandoma plėsti 73 frančizių tinklą Europoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose, kurios nuo šio bankroto nenukentės.

1886 metais daržovių ir vaisių pardavėjo Auguste Fauchon įkurta „Fauchon“ – viena iš kelių Paryžiaus prabangių maisto produktų parduotuvių, kurios ištakos siekia XIX amžių. Prekės ženklo atstovai sako, kad nors Paryžiaus centre parduotuvių ir neliks, savo veiklą tęs prabangus viešbutis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai