Draugiškų robotų komanda padeda praskaidrinti nuotaiką (0)

78
REUTERS
2020 m. lapkričio 30 d. 10:03
Draugiškų robotų komanda padeda praskaidrinti nuotaiką Vokietijos senelių priežiūros centro klientams ir personalui bei laikytis tinkamos higienos praktikos.

Didelėmis akimis ir linksmu balsu pasižymintis robotas „Pepper“ yra itin mėgstamas senjorų.

Caritas St. Johannes“ senelių priežiūros centras robotą „Pepper“ įsigijo 2018-aisiais. Japonijos įmonės „SoftBank Robotics“ gaminys yra 1,2 metro aukščio.

Su „Pepper“ galima žaisti terapeutinius žaidimus, atlikti mankštą ir dainuoti. Robotas netgi geba pasakoti istorijas turkų kalba. Koronaviruso pandemijos paskatintas sprendimas įtraukti robotus į darbuotojų komandą nepaprastai pasiteisino, „Reuters“ sakė senelių priežiūros centro pirmininkas.

Be „Pepper“ krizės metu personalui padeda dar du robotai. „Jaime“ pasitinka lankytojus prie durų, įsitikina, kad jie dėvi apsauginę veido kaukę, ir pamatuoja jų kūno temperatūrą, kad darbuotojai negaištų laiko.

„Aker“ savarankiškai važinėja po patalpas ir personalui atgabena dezinfekavimo priemonių. Už senelių priežiūrą atsakinga Stefanie Glueck „Reuters“ pasakojo, kad prie robotų teko priprasti, bet dabar jie „labai padeda“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai