Dokumentinėje parodoje karališkosios šeimos fotografų akimis atskleidžiama Dianos asmenybė (0)

548
REUTERS
2021 m. gruodžio 2 d. 08:58
Gruodžio mėnesį trijuose Jungtinių Amerikos Valstijų miestuose bus eksponuojamos tragiškai žuvusios princesės Dianos nuotraukos.

Paroda „Princess Diana Exhibition: Accredited Access“ atskleidžia Dianos asmenybę karališkosios šeimos fotografų akimis. Anwaras Husseinas yra ilgiausiai šias pareigas einantis asmuo ir fotografavo Dianą nuo tada, kai ji tapo visuomenės veikėja, iki pat mirties 1997-aisiais.

Jo du sūnūs Zakas ir Samiras Husseinai seka tėvo pėdomis ir reguliariai fotografuoja jaunuosius karališkosios šeimos narius.

Dokumentinė paroda yra savotiška Dianos gyvenimo kelionė: nuo kuklios, nekaltos mergaitės iki mados ikonos ir filantropės. Lankytojai gaus telefoną ir ausines, kad galėtų skaityti ir klausytis kiekvienai svarbiai nuotraukai skirtų komentarų.

Zakas Husseinas tikisi apšviesti žmones, kaip Diana iš vidaus pakeitė karališkąją šeimą. Pavyzdžiui, ji retai kada mūvėdavo pirštines.

Zako tėvas Anwaras garsėja atviresniais karališkosios šeimos narių kadrais.

Zakas ir Samiras lydėdavo tėtį į karališkuosius renginius ir faktiškai užaugo su kilmingaisiais. Artimi ryšiai su karališkąja šeima leido išsaugoti akredituotų fotografų statusą renginių metu, užuot buvus eiliniais paparacais.

Paroda „Princess Diana Exhibition: Accredited Access“ atidaroma gruodžio 1 d. Los Andžele, Čikagoje ir Niujorke.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai