Dogekoino vertė per pastarąjį mėnesį išaugo net 800 proc. (21)

993
REUTERS
2021 m. gegužės 18 d. 09:19
Kriptovaliutos dogekoino vertė per pastarąjį mėnesį pakilo net 800 proc. Tokia tendencija be galo džiugina rinkos dalyvius ir investuotojus. Laipsnišką dogekoino vertės augimą buvo galima stebėti nuo sausio pabaigos. Dabar ši kriptovaliuta yra viena iš keturių tvirčiausių.

Remiantis ekspertų nuomone, dabartinį dogekoino vertės šuolį veikiausiai lėmė „Tesla“ vadovo Elono Musko dažni pasisakymai apie šią kriptovaluitą socialiniuose tinkluose. Populiarinimas virtualiojoje erdvėje, esą, suveikė kaip skatinimas palankiai vertinti šią rinką, todėl valiutos kaina ėmė augti.

Atsižvelgdami į žaibišką vertės šuolį, ekspertai pataria nepamiršti išpūstos kainos efekto ir galimo staigaus nuvertėjimo grėsmės. Finansinės rizikos baimė kaip tik ir yra ta priežastis, dėl kurios prekyba kriptovaliuta šiuo metu nelegalizuota Kinijoje.

Galimos rizikos ženklų pavyksta įžvelgti jau dabar. Dalyvaudamas amerikiečių humoro šou „Saturday Night Live“, Elonas Muskas pareiškė, kad su dogekoinais reikia paskubėti, todėl kainos kritimas 40 proc. atrodo tikrai tikėtinas. Kita vertus, žinomiausia kriptovaliuta bitkoinas taip pat nebeatrodo tokia patraukli kaip balandį, kada buvo perkopusi 60 tūkst. JAV dolerių ribą.

Dogekoino populiarumas, anot ekspertų, gali žymėti spekuliacijos kriptovaliutomis pradžią ir skatinti ieškoti naujų galimybių, tokių kaip „Shiba Inu“ ir „PancakeSwap“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai