Dizainerių Marko Badgley ir Jameso Mischkos įkvėpimu tapo troškimas keliauti (0)

66
REUTERS
2020 m. rugsėjo 18 d. 17:40
Dizainerių Marko Badgley ir Jameso Mischkos naujosios 2021-ųjų pavasario kolekcijos įkvėpimu tapo troškimas keliauti. Šios kolekcijos pristatymo vaizdo įrašas buvo pademonstruotas antradienį, rugsėjo 15 d., Niujorko mados savaitės skaitmeninėje platformoje.

Dizainerių duetas dalį užbaigtos kolekcijos nufilmavo Vestburio soduose – Niujorke esančiame viešajame parke. Jų teigimu, tiesiog stebuklas, kad tą padaryti pavyko.

Dizaineriai kolekciją apibūdino kaip prabangius poilsio apdarus, turinčius daugybę keičiamų detalių, įskaitant žvyneliais puoštus kelnių kostiumus, sportinio stiliaus švarkus ir plačias laisvai krintančias šifono kelnes. Be to, yra klasikinių vakarinių apdarų, prognozuojant, kad atšaukus dėl COVID-19 įvestus apribojimus vyks daug šventinių renginių.

Paklausti, ar, jų manymu, bus sugrįžta prie įprastinių gyvų kolekcijos pristatymų ant podiumo, 33 metus be perstojo kolekcijų pristatymus rengiantys dizaineriai tvirtino, kad tokių renginių džiaugsmo ir jaudulio niekas niekados nepakeis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai