Danielis Craigas dalyvavo naujausio filmo apie Jamesą Bondą premjeroje (0)

2362
REUTERS
2021 m. rugsėjo 29 d. 15:52
Naujausios juostos apie Jamesą Bondą „Mirtis palauks“ premjera pagaliau įvyko. Antradienį, rugsėjo 28 d., Londone esančioje Karališkojoje Alberto salėje susirinko keletas „Oskarų“ laureatų, Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos narių ir daug kitų svečių.

Filmo apie slaptąjį agentą premjera tapo bene svarbiausiu raudonojo kilimo renginiu nuo pat COVID-19 pandemijos pradžios. Garsių svečių nuotaikos nesugadino net lietus.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas Danielis Craigas atvyko pasipuošęs į akį krintančiu rožiniu švarku. Draugiją jam palaikė aktorės Lashana Lynch and Lea Seydoux. Kino teatrų valdytojai tikisi, kad ilgai lauktas filmas kino teatrų lankytojų skaičių sugrąžins į priešpandeminį lygį.

25-osios bondiados dalies išleidimas buvo atidėtas tris kartus. Iš pradžių „Mirtis palauks“ turėjo pasirodyti dar 2020 m. balandžio mėnesį, tačiau šiuos planus teko pakoreguoti, nes dėl koronaviruso pandemijos kino teatrai buvo priversti kuriam laikui užverti duris, o paskui – paisyti reikalavimo riboti lankytojų skaičių.

Kino studijų „Universal Pictures“ ir MGM sukurta juosta yra penktas ir paskutinis kartas, kai Danielis Craigas vaidina legendinį šnipą 007, garsėjantį savo aistra greitiems automobiliams ir įmantriems išradimams. Pirmas filmas su šiuo aktoriumi, „Kazino Royale“, į didžiuosius ekranus atkeliavo prieš 15-a metų – 2006-aisiais.

Apie 200 mln. JAV dolerių kainavusiame filme „Mirtis palauks“, kurį režisavo Cary Joji Fukunaga, į atsargą išėjęs Jamesas Bondas yra priverstas pamiršti idilišką gyvenimą Jamaikoje ir padėti sučiupti mirtinai pavojingomis technologijomis apsiginklavusį naują piktadarį, įkūnytą „Oskaro“ laimėtojo Rami Maleko.
Paskutinę rugsėjo savaitę kino teatruose pradedamas rodyti filmas yra vienas laukiamiausių šį rudenį.

Tarp premjeroje dalyvavusių garsenybių buvo princas Charlesas, jo sūnus princas Williamas ir jų antrosios pusės. Taip pat buvo pakviesta sveikatos sistemos darbuotojų ir ginkluotųjų pajėgų narių, norint atsidėkoti už pastangas kovojant su pandemija.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai