Čekijoje surengtas netradicinis bėgimas (1)

16
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 6 d. 18:46
Bėgiojimo entuziastai iš Čekijos rugpjūčio 1 dieną dalyvavo netradiciniame bėgime didžiausioje šalies alaus darykloje.

Bėgimo maršrutas driekėsi taip, kad savotiškai atkartotų alaus gamybos kelią. Viena bėgimo atkarpa kvietė užsukti ir į daryklos požemius, kur sportininkai galėjo maloniai atsivėsinti – čia temperatūra siekia vos maždaug septynis laipsnius šilumos.

Bėgikai turėjo ne tik varžytis tarpusavyje, bet ir nė akimirkai neprarasti budrumo – požemiuose teko saugotis slidžių paviršių, neužkliudyti alaus statinių bei paisyti reljefo pasikeitimų.

Alaus daryklos rūsiai, kur brandinamas ir tobulinamas šio gėrimo skonis, įprastai pašalinių žmonių nepageidauja. Bėgimo dalyviai galėjo rinktis ilgesnį (5,5 kilometrų) arba trumpesnį (3 kilometrų) maršrutą. Pastarasis buvo pritaikytas šeimoms su vaikais.

Bėgime iš tikrųjų nusprendė dalyvauti labai nemažai šeimų, jos varžėsi skirtingose kategorijose. Pavyzdžiui, rungtyje, kas pirmas finišo tiesiąją kirs vežimėliu.

Finišo tiesiąją kirtę bėgikai dovanų gavo padėkliuką alui ir taurę šio nealkoholinio gėrimo – tokia buvo padėka už jų pastangas.

Nors dėl naujojo koronaviruso pandemijos šiais metais atšauktas tarptautinis Prahos maratonas, surengti keli netradiciniai bėgimai, pavyzdžiui, liepą buvo bėgama Prahos tarptautiniame oro uoste.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai