Buvęs futbolo vartininkas Čechas sužibėjo ant ledo (0)

2180
REUTERS
2019 m. spalio 15 d. 15:15
Buvęs Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ vartininkas Petras Čechas įrodė, kad jam visai nesvarbu, kur žaisti – ant žolės ar ant ledo.

Spalio 13 dieną ledo ritulį pasirinkęs sportininkas debiutavo naujame vaidmenyje ir sėkmingai savo komandos vartus apgynė nuo dviejų baudinių. Jo ketvirtojo diviziono „Guildford Phoenix“ ekipa įveikė „Swindon Wildcats“.

37 metų sportininkas, „Chelsea“ ir „Arsenal“ gretose žaidęs per 600 susitikimų, apie pabaigą futbolo karjeroje pranešė praeito sezono pabaigoje, o praeitą savaitę paskelbė besijungiantis prie „Phoenix“ ir britų komandoje žaisiantis, kai tik turės laisvo laiko.

Šiuo metu jis dirba „Chelsea“ klubo techniniu patarėju. Po „Guildford Phoenix“ ir „Swindon Wildcats“ susitikimo trečiojo vartininko pozicijoje žaidžiantis sportininkas sulaukė daug komplimentų. Ir pats čekas teigia buvęs nustebęs, kaip tokiais įtemptais momentais sugebėjo išlikti ramus.

Ledo ritulį žaidžiantis buvęs futbolininkas Petras C
Čechas ledo rituliu domėjosi nuo mažų dienų, tiesą sakant, meilė šiai sporto šakai gimė anksčiau nei futbolui.

Buvusio vartininko ir du kartus „Stanley“ taurę iškovojusio Dominiko Haseko garbei jis vilki 39-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Pastarasis sportininkas Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje žaidė 16 sezonų ir padėjo Čekijos rinktinei 1998 metų olimpinėse žaidynėse iškovoti auksą.

Rekomenduojame

Naujausi