„Burberry“ įkvėpimas – prarasta tyrinėjimų laisvė (5)

51
REUTERS
2021 m. vasario 24 d. 10:53
„Burberry“ mados namų kūrybos vadovas Riccardo Tisci teigia, kad svajonė apie galimybę keliauti, tyrinėti ir atrasti – laisvė, kurią atėmė dėl COVID-19 įvesti apribojimai – tapo pirmosios Didžiosios Britanijos prabangos prekių ženklui šio dizainerio sukurtos vyriškų drabužių kolekcijos įkvėpimu.

Pagrindinis 2021-ųjų rudens-žiemos kolekcijos akcentas buvo viršutiniai drabužiai. Kolekcijos pristatymas buvo nufilmuotas pagrindinėje „Burberry“ parduotuvėje, esančioje Londono centre, Regento gatvėje. Pirmadienį šis įrašas buvo paskelbtas socialiniuose tinkluose.

Ši kolekcija į klasikinius „Burberry“ lietpalčius pažvelgė kitu kampu: atsirado klosčių, įsiuvų ir kutų. Spalvų paletėje dominavo smėliniai, medžio žievės rudos, rudai vyšniniai ir pilkšvi atspalviai.

R. Tisci prie 165 metus gyvuojančio prekės ženklo prisijungė 2018-aisiais. Jo atėjimu buvo siekta suteikti kūrybinę kryptį „Burberry“ vadovui Marco Gobbetti, įgyvendinančiam mados namų pozicionavimo rinkoje pertvarką. R. Tisci kūryba pritraukė naujų jauno amžiaus pirkėjų, didžioji dalis jų buvo iš reikšmingos Kinijos rinkos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai