Britų bendrovė keičia darbo sutartis – priims tik nuo koronaviruso pasiskiepijusius darbuotojus (9)

620
REUTERS
2021 m. sausio 15 d. 14:19
Viena santechnikos paslaugas Londone teikianti bendrovė keičia darbo sutartis – į jas bus įtrauktas reikalavimas pasiskiepyti nuo COVID-19, teigia jos įkūrėjas Charlie Mullinsas ir skuba pridurti, kad nebus atleistas nė vienas, atsisakęs skiepytis.

400 darbuotojų turinti bendrovė „Pimlico Plumbers“ sako šiuo metu besikonsultuojanti su teisininkais, kaip paversti skiepą būtinąja sąlyga darbinantis būtent pas juos.

Šiuo metu bendrovės teisininkai ieško sprendimų, kaip pakeisti senesnes darbo sutartis, nors įmonės vadovas ir tikina, kad nė vienas darbuotojas nebus spaudžiamas skiepytis ar dėl to atleistas. Kol kas Jungtinėje Karalystėje vakcinavimas vykdomas prioritetine tvarka ir nemokamai – pirmiausia siekiama apsaugoti rizikos grupėms priklausančius ir garbaus amžiaus žmones.

Ch. Mulllinsas sako manąs, kad per ateinančius kelis mėnesius jau bus galima pasiskiepyti privačiai už pinigus. Verslininkas teigia, kad reikalauti skiepų įrodymų turėtų tapti normalu, pavyzdžiui, prieš skrydžius ar tiesiog einant į teatrą. Britas tikina nemanąs, kad jo iniciatyva „nėra skiepo – nėra ir darbo“ visuomenės bus priimta kontraversiškai. Kai tik bus galima gauti skiepą už savas lėšas, verslininkas žada už bendrovės pinigus paskiepyti visus darbuotojus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai