Britanijoje atidaryti sporto klubai ir baseinai (1)

114
REUTERS
2021 m. balandžio 13 d. 16:59
Pirmadienį, balandžio 12 d. Didžiojoje Britanijoje ėmė veikti sporto klubai – šalyje palengva švelninami apribojimai, įvesti dėl koronaviruso pandemijos.

Po trijų mėnesių ėmė veikti ne tik sporto klubai, bet ir drabužių parduotuvės, kirpyklos ir restoranai, turintys lauko staliukų.

Pietų Londone esančiame Claphamo [Klephemo] rajone sporto ir pramogų centre taikomas žmonių skaičiaus ribojimas, bet lankytojų srautas į sporto salę ir 50 m ilgio baseiną nenutrūksta.

Kompanijos GLL, kuriai priklauso sporto ir pramogų centai, direktorius Jeremy‘is Lake‘as, atsakingas už 10 tokių centrų.

Norint prišildyti Claphamo sporto centro baseiną, reikia visos savaitės. Lake‘as su kolegomis tikisi, kad šis lokdaunas buvo paskutinis.

Po Naujųjų metų britų premjeras Borisas Johnsonas paskelbė trečią lokdauną. Apribojimus ėmė švelninti kovą. Jei vyriausybė laikysis šiuo metu numatyto grafiko, apribojimai bus švelninami iki gegužės 17 dienos.

Nors sporto ir poilsio centrai veikia mažesniu pajėgumu, direktoriaus Lake‘o teigimu, žmonės labai nori atnaujinti narystę ir lankytis centruose.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai