Britai ir prancūzai mėgaujasi sugrįžusia saule (0)

508
REUTERS
2020 m. rugsėjo 15 d. 14:19
Rugsėjo 14 dieną į Jungtinę Karalystę su trenksmu sugrįžo vasara – šiltais orais ir saule kone visa šalis galės džiaugtis visą savaitę.

Į Braitono paplūdimį suplūdo vasariškų pramogų pasiilgę britai. Pirmadienio Londone iš tiesų būta neįprastai karšto - termometro stulpeliai perkopė 28 laipsnių ribą. Kaip teigia vietos meteorologai, britų laukia šilčiausia rugsėjo atkarpa nuo pat 2016 metų. Deja, bet sugrįžo ne tik gražūs orai, bet ir su naujuoju koronavirusu susiję ribojimai, tad žmonės raginami neprarasti budrumo.

nes daug judu, vaikštau, kvėpuoju. Ta kaukė tikrai labai erzina. Kita vertus, juk sveikata svarbiausia, taigi dėviu, laikausi taisyklių, neturiu kito pasirinkimo“, - sakė Paryžiuje turistas iš Elzaso Lucas Grungeris

Paryžiuje oras rugsėjo 14 dieną įkaito iki 32 laipsnių, kai kur – net iki 34 laipsnių. Skelbiama, kad tai buvo karščiausia šio rugsėjo diena, paskatinusi tiek miestiečius, tiek miesto svečius nusivilkti megztinius ir vėl prisiminti marškinėlius bei šortus.

„Žinoma, mane kaip turistą ta apsauginė kaukė riboja, nes daug judu, vaikštau, kvėpuoju. Ta kaukė tikrai labai erzina. Kita vertus, juk sveikata svarbiausia, taigi dėviu, laikausi taisyklių, neturiu kito pasirinkimo“, - sakė Paryžiuje turistas iš Elzaso Lucas Grungeris.

Vidutinė rugsėjo mėnesio temperatūra svyruoja nuo 13 iki 22 laipsnių, neretai lyja. Ir antradienį meteorologai Paryžiui žada puikią vasarišką dieną su net 35 ar 36 laipsnių karščiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai