Brangiausios gruzdintos bulvytės, apibarstytos 23 karatų valgomojo aukso dulkėmis (16)

315
REUTERS
2021 m. liepos 28 d. 14:45
Šios gruzdintos bulvytės yra gardžios, kvepia prabangiais trumais ir yra brangiausios pasaulyje, kaip teigia „Guinness“ pasaulio rekordų knygos rengėjai.

Jos patiekiamos su riebiu ir tirštu sūrio padažu, o lėkštėje puikuojasi ir orchidėjos žiedas. Akivaizdu, kad tai nėra eilinė gruzdintų bulvyčių porcija.

Šios bulvytės vadinamas „Creme de la Creme Pommes Frites“. Jų galite paskanauti garsiajame Niujorko restorane „Serendipity 3“, tačiau teks pakloti net 200 JAV dolerių. „Reuters“ reporteriai neseniai stebėjo, kaip „Serendipity 3“ vyriausiasis virėjas Frederickas Schoenas-Kiewertas ruošia šį patiekalą, kuriam pagaminti naudojamos tik kokybiškos „Chipperbeck“ veislės bulvės.

Bulvytės gruzdinamos ne įprastame aliejuje, bet grynuose žąsų taukuose, kurie, anot F. Schoeno-Kiewerto, suteikia įmantrų ir sodrų riešutinį skonį.

Galiausiai bulvytės pagardinamos Gerando trumų druska bei Urbani trumų aliejumi ir apibarstomos smulkintais juodaisiais trumais iš Italijos Umbrijos regiono.

Sūrio padažas taip pat vertas atskiro dėmesio. Jis gaminamas iš ekologiškos grietinėlės, juodųjų trumų sviesto bei šveicariškų rakletės ir griujero sūrių. Kulinarinis šedevras apibarstomas 23 karatų valgomojo aukso dulkėmis. Tai 10-asis „Serendipity 3“ „Guinness“ pasaulio rekordas.

„Serendipity 3“ teko laikinai užverti duris, kai dėl COVID-19 pandemijos buvo įvestas karantinas, ir F. Schoenas-Kiewertas su J. Calderone nusprendė, kad prašmatniosios gruzdintos bulvytės bus puikus būdas paskelbti apie vėl veikiantį restoraną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai