Bolivijos policininkai aptiko laboratoriją, kurioje kasdien buvo pagaminama po pusę tonos kokaino (0)

1191
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 5 d. 15:23
Sekmadienį, rugpjūčio 2 d., atokiame Santa Kruso rajone Ibairita Bolivijos policininkai rado laboratoriją, kurioje kasdien galima pagaminti iki pusės tonos kokaino.

Pranešama, kad laboratorija yra erdvi, gerai sutvarkyta, joje įrengtos pažangios technologijos. Policija rado mikrobangų krosnelių, orkaičių ir valymo įrangos, taip pat primityvią orkaitę medžiagoms džiovinti.

Operacijai vadovavęs Kovos su nelegalia narkotikų prekyba specialiųjų pajėgų vadas Edwinas Perezas sakė, kad teisėsaugos pareigūnai laboratorijoje kol kas neaptiko kokaino.

Teisėsaugos pareigūnai pranešė, jog laboratoriją juosė įmantri apsauginė grandinė, primenanti narkotikų prekeivių iš Kolumbijos taktiką.

Policijos pareigūnai nurodė, kad buvo suimti penki įtariamieji. Manoma, kad jie visi yra vietos ūkininkai, pasamdyti dirbti apsaugininkais ir iš anksto įspėti narkotikų prekeivius apie atvykstančius policininkus, kad spėtų pabėgti.

Per šešis mėnesius teisėsaugos pareigūnai sunaikino 65 kristalizavimo ir perdirbimo laboratorijas bei 1 571 narkotikų fabriką.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai