Bobo Marley dukra ir anūkas apsilankė Londone veikiančioje parodoje (0)

291
REUTERS
2022 m. vasario 6 d. 10:55
Bobo Marley dukra ir anūkas lankėsi Londone atidarytoje parodoje, skirtoje legendinio Jamaikos regio atlikėjo gyvenimo istorijai.

One Love Experience“ pavadinta paroda Londono „Saatchi“ galerijoje bus eksponuojama ateinančias 10 savaičių, o paskui aplankys ir kitus miestus.

Joje galima išvysti įvairių Bobo Marley asmeninių daiktų ir nuotraukų, įskaitant dainos „Turn Your Lights Down Low“ teksto originalą bei batus, kuriuos dainininkas avėjo XX a. aštuntajame dešimtmetyje.

1945-aisiais Jamaikos miestelyje Nine Mile gimęs Bobas Marley tapo pasaulinio garso žvaigžde. Šlovę jam atnešė tokie hitai kaip „No Woman, No Cry“ ir „One Love“. Jis mirė nuo melanomos 1981 m., būdamas 36-erių.

Parodą surengti padėjusi Bobo Marley dukra Cedella džiaugiasi ekspozicijos interaktyvumu, kuriuo ypač pasižymi velionio sportiniams interesams skirta salė.

Būdama Londone, Cedella užsuko ir į savo tėčio namą Čelsyje, Oakley Street gatvėje, kur jis gyveno XX a. aštuntajame dešimtmetyje įrašinėdamas muziką.

Bobo Marley 18-os metų amžiaus anūkas Saiyanas pareiškė, kad Londonas, ko gero, buvo ypatinga vieta jo seneliui, nes būtent į šį miestą jis persikėlė po nepavykusio pasikėsinimo į jo gyvybę.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai