Bioninis kiras skraidė virš Kinijoje surengtos robotų parodos lankytojų (0)

1221
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 27 d. 12:29
Bioniniai gyvūnai, paukščiai ir žuvys, pardavėjai ir kurjeriai, turintys dirbtinį intelektą, robotai-chirurgai, gebantys susiūti žaizdas – visi šie išradimai buvo demonstruojami Tarptautinės robototechnikos konferencijos metu.

Konferencija vyko rugpjūčio 20–25 d. Kinijos Liaudies Respublikos sostinėje Pekine. Vienas įspūdingiausių kūrinių – ketvirtadienį pristatyta bepilotė skraidyklė-kiras, kurią sukūrė Vokietijos įmonė „Festo“.

Bioninis paukštis į orą pakilo ketvirtadienį, Pekine vykusios Tarptautinės robototechnikos konferencijos metu, ir sužavėjo jos lankytojus. Kiro formos bepilotę skraidyklę sukūrė Vokietijos automatikos gamintoja „Festo“. Skraidyklė „SmartBird“ pagaminta iš lengviausios medžiagos ir sveria vos 400 gramų.

Bioninis kiras gali pakilti į orą, atlikti manevrus ir nutūpti. Sparnuotasis dronas skrydžio trajektoriją pasirenka naudodamas GPS. Aparate yra įmontuota kamera, leidžianti ant žemės esantiems žmonėms stebėti, kas vyksta ore.

Šių metų konferencijoje buvo pristatyti ne tik bioniniai paukščiai, bet ir žuvys, medūzos, keturkojai žmonių draugai, kovos menus išmanantys robotai, muzikantai virtuozai ir dar apie 700 kitų kūrinių, atvežtų į Kinijos sostinę iš 22 šalių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai