Bideno šunys vėl prisidirbo, nepaisant specialaus statuso (3)

1642
REUTERS
2021 m. balandžio 1 d. 15:17
Šuniškas gyvenimas nebūtinai turi būti sunkus. Ypač, jeigu tavo šuniškoje valioje septynių hektarų valdos, o ir nuo lietaus ar speigo gali bet kada pasislėpt dideliame baltame name. Ir dar labai pasisekė, kad dėmesio sulauki ne tik iš globėjų ir jų padėjėjų, bet net iš žiniasklaidos.

Tiesa, pirmieji Amerikos šunys - prezidento Joe Bideno šeimos augintiniai - šią savaitę dėmesio susilaukė dėl pakankamai pikantiškos priežasties.

Baltųjų rūmų koridoriuje buvo pastebėta pūpsanti neestetiška krūvelė. Čia pat lakstė ir Champ’as su Major’u - du vokiečių aviganiai. Katras iš jų šitaip prisidirbo - liko paslaptis.

Ne laiku ir ne vietoje atliktas didelis reikalas nebuvo vienintelis įtemptos prezidentinių šunų savaitės įvykis.

Kiek anksčiau Bidenų jaunėlis Majoras Baltųjų rūmų teritorijoje grybštelėjo darbuotoją. Tai jau antras toks ne visai politkorektiškas Majoro išsišokimas.

Ponios Biden atstovė spaudai teisino keturkojį tuo, jog jis dar pratinasi prie naujos teritorijos, kartu, lanko gerų manierų pamokas pas dresuotoją Bidenų ankstesniuose namuose Delavaro valstijoje, iš kur kilęs ir Majoras.

Tuomet dar būsimo prezidento šeima aviganį pasiėmė iš prieglaudos. Vyresnysis augintis Champas kilimo nuo Vašingtono, kuris į Bidenų šeimą atėjo 2008-taisiais, kai Bidenas tapo viceprezidentu vadovaujant Obamai.

Taigi, statusas įpareigoja ir šunis. Tiesa, per Velykas jie galės pailsėti nuo padidinto žiniasklaidos dėmesio, nes šventes praleis prezidento rezidencijoje Camp David’se. O ten teritorija - dar didesnė!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai