Bernie Sandersą vaizduojanti lėlė parduota už 40,6 tūkst. dolerių (1)

432
REUTERS
2021 m. sausio 29 d. 12:21
Tobey King pavyko labdaros organizacijai surinkti 40 tūkst. dolerių (maždaug 33 tūkst. eurų). Kad tą padarytų, moteriai prireikė trupučio siūlų, vąšelio ir šiek tiek įkvėpimo, kuriuo tapo Vermonto valstijai atstovaujantis JAV senatorius Bernie Sandersas.

Iš Teksaso valstijoje Korpus Kristi miesto kilusi T. King. B. Sandersu žavėjosi dar nuo tada, kai jis 2016-aisiais nesėkmingai mėgino kandidatuoti į Jungtinių Valstijų prezidento postą. Kai 2020-aisiais senatorius ir vėl nutarė išbandyti laimę ir varžytis dėl prezidento posto, moteris sukūrė vąšeliu nertos B. Sanderso lėlės schemą.

Internete neseniai itin plačiai paplito B. Sanderso nuotraukos, kuriose jis užfiksuotas Kapitolijuje. Vilkėdamas šiltą žieminę striukę ir mūvėdamas išskirtines, su niekuo nesupainiojamas pirštines, senatorius sėdėjo ir klausėsi, kaip prisiekia naujasis Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas. T. King suprato, kad atėjo metas veikti.

T. King nusprendė lėlę parduoti „eBay“, o gautus pinigus skirti labdaringą veiklą vykdančiai programai „Meals on Wheels“. Moteris taip nusprendė sužinojusi, kad paties B. Sanderso komanda pardavinėja džemperius ir marškinėlius su išgarsėjusiais memais, o uždirbtus pinigus skiria labdarai. Vykstant aukcionui, lėlės kaina sparčiai kilo ir galiausiai pasiekė 40,6 tūkst. dolerių (apie 33,5 tūkst. eurų).

T. King sakosi esanti sukrėsta ir laiminga, kad sugebėjo padaryti teigiamą įtaką kitiems, nepaisant asmeninių sunkumų, kuriuos atnešė koronaviruso pandemija. 2020-ųjų pradžioje T. King šeima persikėlė į kitą šalies galą, nes jos vyras ten gavo darbą.

Tačiau įsisiautėjus COVID-19 vyriškis darbo neteko. Moteris nusprendė grįžti į Teksasą, kad jos motina galėtų padėti prižiūrėti dukrelę, o ji pati tuo metu galėtų kurti ir pardavinėti lėles, jog šeima kažkaip sudurtų galą su galu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai