Bepilotės skraidyklės įraše matyti pasakiškas Kalėdų kaimelis Kinijoje (0)

400
REUTERS
2020 m. gruodžio 22 d. 17:38
Šiauriausiame Kinijos Mohės mieste įsikūrė tikras Kalėdų kaimelis, kuriame Kalėdų senelis ir sniego skulptūros lankytojams kuria tikrą žiemos pasaką.

Baltabarzdis Kalėdų senis, vilkintis raudonu kostiumu, rašosi kalėdinius pageidavimus ir savo trobelėje – dviejų aukštų mediniame name, kuriuo dalijasi su šimtu Kalėdų senelio lėlių – pozuoja nuotraukoms su turistais. Kalėdiniame kaimelyje, kuris įsikūręs Mohės prieigose šiaurinėje Kinijos Heilongdziango provincijoje, taip pat įsikūręs kalėdinis paštas ir stūkso sniego skulptūros, kuriančios kiniškąją garsiosios Suomijos Kalėdų senelio rezidencijos Rovaniemio mieste versiją.

Kai šiame kaimelyje lankėsi „Rueters“ reporteriai, turistai šaltame ore į viršų leido verdantį vandenį, kuris staigiai atvėsdavo ir virsdavo kristalais, suformuojančiais arkos formos ledo halą.

„Įgyvendinau savo vaikystės troškimus. Mes čia turime Kalėdų senelio kaimelį ir aš pamačiau Kalėdų senelį. Dabar jaučiasi tikros Kalėdos. Kai kalbėdavomės apie Kalėdų senelį, iš vaikystės knygų žinojau, kad jis neša dovanas. Paaugęs daug Kalėdų senelių matydavau prekybos centruose. Dabar iš virtualaus svajonių pasaulio patekau į tikrą pasakų pasaulį su Kalėdų seneliu jame. Verta buvo čia atvykti“, - sakė 30 metų turistas Huang Liwenas iš Guangdongo provincijos.

Mohei, kuris vadinamas Kinijos arktiniu miestu, priklauso žemiausios Kinijoje užfiksuotos oro temperatūros rekordas – 52,3 laipsniai šalčio pagal Celcijų.

Tokia temperatūra šiame mieste buvo nustatyta 1969 metų vasario 13 dieną. Žiemos saulėgrįžos laikotarpiu Šiaurės rytų Kinijos Heilongdziango provincijoje šviesus paros metas trunka vos septynias valandas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai