Belgai siūlo neįprastą atostogų alternatyvą namuose (0)

1127
2020 m. liepos 13 d. 10:05
Koronaviruso pandemijos metu kai kurie belgai, užuot išvykę vasaros atostogų svetur, išmėgina naują stovyklavimo patirtį namuose: jie nakvoja ant medžių pakabintose ašaros formos palapinėse. Tai Nyderlandų menininko Dre Wapenaaro idėja – iš palapinių medžiuose sudaryta meninė instaliacija. Šios palapinės veikiau laikomos skulptūra, o ne komercinės paskirties palapinėmis.

Rytinėje Belgijoje esančio Borglono miesto, nuo 2011 m. įrengiančio keturias palapines medžiais apaugusiame lauke, turizmo skyriaus vadovybė teigė, kad šiemet palapinės rezervuojamos greičiau nei anksčiau. Veikiausiai taip yra dėl vyriausybės pateiktų gairių pirmenybę teikti atostogoms Belgijoje, o ne užsienio šalyse. Poilsiautojos, kurios užsisakė palapinę trims naktims, ir kiti lankytojai tvirtina, kad šiose palapinėse jaučiasi išties jaukiai. Viešnagė čia kainuoja 70 eurų nakčiai, palapinėje gali miegoti du asmenys, jie taip pat gali naudotis specialiai įrengtu vonios kambariu ir kepsninėmis.

Šios palapinės sukurtos dešimtajame dešimtmetyje siekiant paremti gamtosaugos aktyvistus, mėginusius sustabdyti medžių kirtimą. Jos buvo eksponuotos Niujorke ir daugelyje Europos vietų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai