Bandelių pardavėjai Pekine rado išeitį, kaip sumažinti koronaviruso plitimo grėsmę (3)

5382
REUTERS
2020 m. vasario 14 d. 11:06
Pekine veikiančios garuose virtų bandelių parduotuvės klientams jų užsakymus pasiunčia specialia lenta – tokiu būdu stengiamasi sumažinti koronaviruso plitimo grėsmę.

Ši krautuvėlė pasitelkė metro ilgio medžio gabalą, kuriuo nuo prekystalio tiesiai klientui į rankas pasiunčia jo užsakytą maistą. Personalas tradicines garuose virtas bandeles, kurias kinai itin mėgsta valgyti pusryčiams, pakuoja į plastiko maišelius ir lenta paleidžia tiesiai išalkusiam į rankas.

Ant parduotuvės durų iškabintame pranešime klientai raginami užsakymą pateikti ir atsiskaityti nuskaičius QR kodą, tokiu būdu išvengiant tiesioginio kontakto su personalu.

Vyresnio amžiaus pirkėjams, kurie galbūt nelabai moka naudotis mobiliais atsiskaitymo metodais, pardavėjai suteikia galimybę atsiskaityti pinigus įdedant į specialią plastiko dėžutę.

Spartus koronaviruso plitimas kai kuriuos miestus pavertė vaiduokliais – ten nedirba dauguma parduotuvių, o gatvėse nė gyvos dvasios. „Gulou“ krautuvėlę nuo tokios lemties išgelbėjo paprasčiausia medinė lenta – dabar norinčių įsigyti bandelių eilė driekiasi dešimtis metrų.

Trečiadienį Kinija oficialiai paskelbė apie mažiausią naujų viruso atvejų skaičių nuo sausio pabaigos, o tai suteikia vilties, kad, kaip sakė vienas medicinos ekspertas, viruso protrūkis gali baigtis jau balandžio pabaigoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai