Baltieji Rūmai papuošti kalėdinėmis dekoracijomis: pirmoji JAV ponia Jill Biden vaikams skaitė savo knygą (0)

874
REUTERS
2021 m. lapkričio 30 d. 13:06
Baltieji Rūmai šiais metais papuošti dekoracijomis, kurių tema „Dovanos iš širdies“. Tradiciškai Baltųjų Rūmų Valstybės valgomajame įkurdinamas kalėdinis imbierinis nameliais šiais metais papildytas papildomais statiniais, taip siekiant atiduoti duoklę pirmose kovos su koronavirusu linijose kovojantiems kasdienybės herojams: tai maisto prekių parduotuvės, pašto, ligoninės ir policijos nuovados replikos.

Mėlynajame kambaryje įkurdinta įspūdingo grožio Baltųjų Rūmų kalėdinė eglutė simbolizuoja taikos ir vienybės dovaną, teigiama prezidento administracijos išplatintame pranešime.

Ji puošta popieriniais balandžiais, laikančiais plakatą su visų JAV valstijų ir teritorijų pavadinimais. Šie metai – pirmieji, kai Baltuosiuose Rūmuose šeimininkauja Bidenai.

Pirmoji Jungtinių Valstijų ponia Jill Biden Baltuosiuose Rūmuose švenčių sezoną atidarė skaitydama vaikams savo pačios rašytą knygą. Anot autorės, ja siekiama padėti mažiausiems lengviau suprasti, ką reiškia augti kario šeimoje.

J. Biden, kuri yra koledžo profesorė, su antraklasiais bendravo jau kalėdinėmis dekoracijomis pasipuošusiuose Baltuosiuose Rūmuose.

Kariuomenėje tarnavęs J. Biden įsūnis Beau mirė 2015 metais po ilgos ir sunkios kovos su smegenų vėžiu. Vyrui buvo 46 metai.

Pas pirmąją JAV ponią viešėjusiems mažiesiems taip pat surengtas ir trumpas kalėdinis lėlių muzikinis pasirodymas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai