„Badgley Mischka“ 2020-ųjų pavasario-vasaros kolekciją pavertė Karibų svajone (0)

331
REUTERS
2019 m. rugsėjo 12 d. 13:04
Trečiadienį, rugsėjo 11-ąją, Niujorko mados savaitės podiumą papuošė Karibų prabanga ir išskirtinumas: buvo pademonstruota „Badgley Mischka“ 2020-ųjų pavasario-vasaros kolekcija. Vakarinėmis suknelėmis pagarsėjusį dizainerių duetą įkvėpė ryškios Karibų spalvos ir vilionės.

„Mes įsivaizdavome atvykėlius, pavyzdžiu, aktorę Claudette Colbert ketvirtajame ir penktajame dešimtmetyje, kai ji apleido Holivudą ir laiką leido Barbadose, o Karibų salos tuo metu buvo tokios bohemiškos. Ji įnešė prabangos ir puikių pramogų, tad žmonės iš Holivudo bei Los Andželo traukė ten, norėdami atrasti salų prabangą ir išskirtinumą. Ir tuomet mūsų vaizduotėje ėmė dėliotis vaizdai, kaip jie turėjo rengtis, kaip atrodė kviestiniai pietūs ir vakarėliai“, – pasakojo Markas Badgley.

Amerikiečių mados namai į jų kolekcijos pristatymą susirinkusius žiūrovus nukėlė į tikras atostogas. Podiumu žengusius modelius puošė sodriai raudonos, švelniai rožinės ir žalios spalvų gėlėti apdarai. Vienas modelis, kuriam iškilo nesklandumų dėl batų, galiausiai juos nusiavė ir sulaukė gausių aplodismentų iš žiūrovų.

Rekomenduojame

Naujausi