Australijoje iš liepsnų išgelbėta koala susitiko su savo gelbėtoja (0)

6984
REUTERS
2019 m. lapkričio 22 d. 10:25
Koala vardu Lewisas, kurią iš liepsnų savo marškiniuose išnešė drąsi australė Toni Doherty, trečiadienį, lapkričio 20 dieną, veterinarijos klinikoje susitiko su savo gelbėtoja.

Australijoje siautėjantys krūmynų ir miškų gaisrai, remiantis naujausiais skaičiavimais, pražudė jau daugiau nei 350 šių sterblinių žinduolių.

Toni Doherty, drąsiai iš degančio miško išgelbėjusi smarkiai apdegusią ir iš skausmo aimanuojančią koalą, labai džiaugėsi trečiadienio susitikimu veterinarijos klinikoje. Gydytojai gyvūnui davė vardą Lewisas.

Vietos televizijos kanalui moteris sakė, kad koalą gelbėjo paklususi instinktui – nesąmoningai nusivilko marškinius, įsupo į juos gyvūną ir laistė vėsiu vandeniu.

Kaip teigia veterinarijos klinikos, kur atvežta apdegusi koala, vadovė Cheyne Flanagan, žvėrelis patyrė sunkių nudegimų, tačiau po truputį sveiksta – geria daug vandens, valgo daug žalumynų ir ilsisi. Svarbiausia, kad nepraranda gero ūpo.

Aplink Port Makvorį gyvenančios koalos – pagrindinės miškų ir krūmynų gaisrų aukos. Ugnies apimtas pagrindinis šių žinduolių gyvenamas arealas.

Rekomenduojame

Naujausi