Aukcione parduodami Michaelo Jordano sportiniai bateliai (3)

221
REUTERS
2021 m. balandžio 30 d. 10:22
Pora raudonų sportinių batelių, kuriais karjeros Čikagos „Bulls“ komandoje pradžioje 1984-85 metais avėjo NBA čempionas Michaelas Jordanas, gegužę bus parduodami aukcione internete.

Skaičiuojama, kad jų kaina gali pasiekti 163 tūkst. 916 dolerius. Visgi tikrieji „Air Jordan 1“ kolekcionieriai Šveicarijoje organizuojame aukcione, skirtame specialiai sportiniams bateliams, „Gamers Only“ gali ir dar dosniau atverti pinigines, kad tik pavyktų įsigyti savo dievuko avėtą avalynę.

Krepšinio aikštėje nutrinti sportiniai bateliai iš M. Jordano naujoko sezono „Bulls“ komandoje, puošti krepšinio žvaigždės autografu, aukcione internete buvo parduoti už 560 tūkst. dolerių, skelbia „Sotheby‘s“.

Odos ir aukščiausios kokybės gumos 13 ir 13,5 dydžio bateliai – „Nike“ kūrybos vadovo Peterio Moore‘o projektas. M. Jordanas Čikagos „Bulls“ klube žaidė net trylika sezonų, šešis kartus su klubu tapo NBA čempionu, o dabar jam priklauso Šarlotės „Hornets“.
Aukcione, organizuojame iš Ženevos, taip pat bus galima įsigyti batelių, su kuriais žaidė Kareemas Abdul Jabbaras, Patrikas Ewingas, Stephenas Curry ir Scottie Pippenas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai