Aukcione bus galima įsigyti Karlo Lagerfeldo daiktų (0)

807
REUTERS
2021 m. gruodžio 2 d. 14:57
Monake šią savaitę startuoja aukcionų serija, kurios metu bus galima įsigyti asmeninių su „Chanel“ dirbusio dizainerio Karlo Lagerfeldo daiktų, tarp kurių – garsiosios jo odinės pirštinė atvirais pirštais ir įspūdinga pagalvėlė, ant kurių mėgdavo leisti laiką jo numylėtinė katė Choupette.

2019 metais miręs dizaineris ne veltui laikomas mados pasaulio ikona, jis prisimenamas ne tik dėl kūrybos, bet ir unikalaus asmeninio stiliaus – odinių pirštinių, masyvių akinių nuo saulės ir sniego baltumo surištų plaukų uodegėlės.

Aukcione bus galima įsigyti ne tik daiktų iš asmeninės K. Lagerfeldo spintos, bet ir baldų bei interjero detalių, kuriais dekoravo savo namus.

„Sotheby‘s“ siūlys varžytis ir dėl K. Lagerfeldą vaizduojančios statulėlės, pagamintos iš plastiko, metalo ir kristalų. Jos kaina prasidės nuo 5 tūkst. iki 7 tūkst. eurų.

Aukcione bus parduodami ir išskirtiniai dizainerio lagaminai, be kurių jis neįsivaizduodavo savo kelionių, net trys „Rolls-Royce“ automobiliai ir du chromu padengti svarmenys.

Po aukciono Monake, kuris vyks gruodžio 3-5 dienomis, jis persikels į Paryžių, o kitais metais – į Kelną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai