Auga susidomėjimas muzikos festivaliais Kinijoje, tačiau kyla ir bilietų kainos (0)

33
REUTERS
2021 m. gegužės 6 d. 14:23
Darbo dienos šventei skirtų atostogų nuo gegužės 1-osios iki 5-osios metu daugybė Šanchajaus gyventojų nutarė dalyvauti viename didžiausių lauko muzikos festivalių Kinijoje ir pasidžiaugti muzika bei vieni kitų draugija, nors ir festivalio bilietų kaina pakilo į naują lygmenį.

Darbo dienos šventės atostogos mėgaujantis šilta saulute ir šokant grojant gyvai muzikai daugeliui žmonių tapo tikromis pavasario apeigomis ir galimybe pasidžiaugti mėgstamiausių grupių muzika bei buvimu lauke.

Kasmet vykstantis festivalis „Strawberry Music Festival“ yra vienas didžiausių muzikinių renginių šalyje, visados mėgstamas gyventojų.

Bilietai į daugumą šių metų lauko muzikos festivalių ištirpo greitai. Bilietų platinimo kompanija „Moretickets“ tikisi, kad bilietų į muzikos festivalius pardavimai per Darbo dienos šventės atostogas visoje šalyje išaugs 20 proc. lyginant su 2019 metais.

Šiemet per Darbo dienos šventei skirtas atostogas visoje šalyje buvo numatyta surengti apie 30 muzikos festivalių. Entuziazmui dėl lauke vykstančių masinių renginių nė kiek neblėstant, bilietų kainos pastaraisiais metais šoktelėjo į neregėtas aukštumas.

Visgi festivalių organizatoriai prisipažįsta turintys savų problemų.

Tad „Modern Sky“ ieško rėmėjų pagalbos. Šiemet muzikos festivalyje reklamuotis nusprendė daugiau nei 20 prekės ženklų. Ateityje svarstoma dar labiau pakelti bilietų kainą.

Dabar muzikos festivalių skaičius Kinijoje išaugo iki daugiau nei 260 – tai tris kartus daugiau nei prieš dešimtmetį. Kadangi rinka tebeauga, bilietų kainos taip pat gali dar labiau kilti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai