Atvėsus orams, savanoriai ieško per gaisrą dingusių naminių gyvūnėlių (0)

665
REUTERS
2022 m. sausio 4 d. 16:12
Kolorado valstijoje esančio Boulderio miesto gyventojai nusprendė ieškoti naminių gyvūnėlių, pradingusių per praėjusią savaitę praūžusį siaubingą gaisrą, dėl kurio žmonės buvo priversti palikti namus.

49-erių metų amžiaus mokytojas Tomas Holmquistas feisbuke parašė žinutę, klausdamas, kuo galėtų padėti, ir kažkas pasiūlė surengti paieškas.

Dėl smarkaus vėjo liepsnos plito labai nevienodai – kai kuriose miesto vietose šalia pelenais virtusių namų likučių stovi visiškai sveiki pastatai. Specialioje interneto svetainėje skelbiama, kad po stichijos šėlsmo žmonės pasigedo 67 augintinių.

Paieškose dalyvavo apie 20 vietos gyventojų, kurie atsinešė gardėsių, šunų ir kačių transportavimo narvų bei kitų reikmenų. Savanoriai pasidalijo į mažesnes grupes ir šukavo teritoriją. 50-ies metų amžiaus Evelina Esteves specialiai atvažiavo iš Ponderosa Park, kad padėtų. Ji anksčiau gyveno Boulderyje ir panoro prisidėti prie kilnaus tikslo.

Paieškos surengtos artinantis šalto oro frontui, dėl kurio iš penktadienio į šeštadienį Boulderio apylinkėse snigo. Krituliai palengvino su likusiais ugnies židiniais kovojusių ugniagesių darbą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai