Artėja Kalėdos: Manhatano vitrinos paverstos įvairiausių personažų buveinėmis (0)

656
REUTERS
2019 m. gruodžio 5 d. 17:51
Manhatano gatvėse jau aidi šventinis šurmulys ir sklando kalėdinė nuotaika. Ja nesunku užsikrėsti žvelgiant į pagrindinių miesto parduotuvių vitrinas, primenančias langus į paslaptingą, žiemišką, mistikos kupiną pasaulį.

Prekybos centro „Macy‘s“ dekoracijos ragina praeivius patikėti, kad stebuklai gali išsipildyti. Parduotuvės vitrinos išpuoštos tradiciškai, tačiau ypač apgalvotai. Jose žiba šviesos diodų lemputės, akį traukia trimačiai objektai, o dėmesį – interaktyviosios priemonės.

Prabangos daiktais prekiaujančio centro „Bergdorf Goodman“ dekoracijų kūrėjai nutarė priminti apie gerus laikus. Kiekviena parduotuvės vitrina pasakoja vis kitą istoriją, nuvedančią į naują, savitu stiliumi dvelkiantį pasaulį.

Kai kuriose vitrinose nesunku atpažinti filmų „Winner Take All“ ir „Game Night“ motyvus.
Parduotuvių „Disney“ ir „Saks Fifth Avenue“ languose išstatyti puikiai pažystami animacinio filmo „Ledo šalis 2“ („Frozen 2“) personažai.

Prieš atidengiant įspūdingas vitrinas buvo surengtas Idinos Menzel pasirodymas, neapsiėjęs be fejerverkų ir šviesų šou.

Dainininko Johno Legendo talentu buvo galima pasimėgauti prieš apžiūrint parduotuvės „Bloomingdale‘s“ vitrinas – futuristinės tematikos, nežemišką atmosferą kuriančias dekoracijas.

Žvalgantis po Manhatano gatves, gali susidaryti įspūdis, kad parduotuvių langai trumpam virto neatpažintų skaidančių objektų, medžius kertančių robotų ir vienaragių buveinėmis.

Rekomenduojame

Naujausi