Armani kolekcijos pristatymo transliacijai buvo parinktas patogiausias eterio laikas (1)

394
REUTERS
2020 m. rugsėjo 28 d. 15:44
Prieš 45-erius metus savo vardo mados namus įkūręs Giorgio Armani rado būdą, kaip pristatyti naujausius mados dizaino kūrinius. Šeštadienį (rugsėjo 26 d.) kolekcijos demonstraciją buvo galima pamatyti stebint patogiausiu metu transliuotą televizijos šou.

Renginys buvo vienas iš reikšmingiausių per Milano mados savaitę, kai kuriuos pristatymus kvietusią stebėti tiesiogiai, o kai kuriuos – virtualiai, mat dėl koronaviruso įvesti apribojimai gerokai komplikavo įžymybių susibūrimų organizavimą.

86-erių metų G. Armani gimtojoje Italijoje pristatė 2021 metų pavasario ir vasaros vyriškų bei moteriškų drabužių kolekciją, pavadinimu „Laikui nepavaldžios mintys“. Kolekcijoje dominuoja švelnūs, pasteliniai tonai, gėlių raštai ir kruopščiai siuvinėti motyvai.
Šou pradžioje vieno populiariausių šalies televizijos kanalų „La7“ auditorijai buvo pademonstruotas dokumentinis filmukas apie dizainerio karjerą. Prie dokumentikos kūrimo nemenkai prisidėjo ir pats G. Armani.

Podiumu pražingsniavusios manekenės pademonstravo solidų skaičių ansamblių, į kuriuos žvelgiant nesunku atpažinti G. Armani būdingą lakonišką braižą. Įsimintiniausi modeliai – kelnių kostiumai, trumpi švarkeliai suapvalintomis apykaklėmis, pilkšvos, rusvos, melsvos ir žalsvos spalvų iš šilko bei organzos pasiūtos palaidinės ir tviskantys vakaro apdarai.

Kolekcijos pristatymo pabaigoje buvo pademonstruota sidabru žėrinti liemenė su juodo katino siluetu. Tai dizainerio duoklė liepą mirusiam savo bičiuliui katinui Angelui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai