Amerikiečių medikė iš Ukrainos fronto: Jėzus ateis tavęs, Putinai (1)

31307
REUTERS
2022 m. gruodžio 27 d. 16:12
Paimkite vyruką su krūtine“, – sušuko savanorė slaugytoja iš JAV Jennifer Mullee, kai netoli Donecko fronto linijos sprogus sviediniams, ji vertino pagalbos skubumą sužeistiems ukrainiečių kariams, o paskui perdavė asmeninį įspėjimą Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Du vaikai, taip, turiu du vaikus, dvi mergaites, kurios yra neįtikėtinos ir labai nuostabios. Esu labai palaiminta, jos sveikos. Pasiilgstu savo dukterų, bet jos supranta ir tiki ta kova, kuri vyksta čia, Ukrainoje. Jos visiškai mane palaiko ir žino, kad dirbu svarbų darbą“, – atsakė J. Mullee.

J. Mullee iki gegužės mėnesio vienoje Los Andželo ligoninėje dirbo skubios pagalbos slaugytoja, bet po Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kreipimosi atvyko į rytinį Ukrainos regioną, kurį didžiąją 10 mėnesių trunkančio karo dalį krečia konfliktas.


Nuo to karto ji, kaip Pirogovo pirmosios savanorių mobiliosios ligoninės narė, padeda gelbėti ukrainiečių gyvybes.


Atvykau į Ukrainą, nes tikiu tuo, ką jie daro. Tikiu jų kova už laisvę. Išgirdau (Ukrainos) prezidento (Volodymyro) Zelenskio prašymą padėti. Mums, amerikiečiams, Jungtinėse Valstijose tikrai pasisekė, o mano padėtis buvo labai dėkinga, todėl nusprendžiau atvykti padėti. Mano visa šeima tarnavo kariuomenėje, ir man tiesiog labai pasisekė, kad nė vienas iš jų tarnybos metu nenukentėjo. Ir aš norėjau padėti karių šeimų nariams gelbėti savo karius medicininiais būdais ir padėti jiems grįžti namo“, – sakė J. Mullee.

Du kartus slaugytoja ir gydytoja Afganistane dirbusi J. Mullee yra kilusi iš kariškių šeimos. Ji sako, kad nė vienas iš jos giminaičių aktyviosios tarnybos metu nebuvo sužeistas, ir tai yra didelis kontrastas „tai siaubingai destrukcijai, žūtims ir sužeidimams“, kuriuos ji dabar regi kiekvieną dieną ir dėl kurių kaltę verčia Rusijos lyderiui.


Atvažiuojame čia kiekvieną dieną ir matome tą siaubingą destrukciją, žūtis ir sužeidimus, kuriuos palieka Putinas. Meldžiuosi, kad jis būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už šiuos karo nusikaltimus ir siaubingą žiaurumą. Tačiau esu įsitikinusi, kad jei jis nesulauks teisingumo šiame gyvenime, jis bus patrauktas atsakomybėn anapus, nes Jėzus yra ant jo supykęs, ir jis ateis tavęs, Putinai, jis ateis. Šlovė Ukrainai!“, – teigė J. Mullee.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai