Akapulko paplūdimyje į vandenyną buvo išleista nuotekų (3)

482
REUTERS
2020 m. birželio 30 d. 15:19
Įtariama, kad ketvirtadienį, birželio 25 d., Meksikoje, Akapulko paplūdimyje, į vandenyną buvo išleista nuotekų. Žmonės baiminasi, jog populiari poilsio vieta tapo užteršta. Liudininkas užfiksavo akimirką, kai nuotekos plūstelėjo į legendinę Akapulko įlanką ir Ramųjį vandenyną.

„Stiprus juodo vandens srautas tekėjo maždaug 25 minutes, akivaizdu, jog vamzdyje buvo didelis slėgis. Vanduo labai smirdėjo, mane net pradėjo pykinti“, – „Reuters“ pasakojo anonimu panoręs likti liudininkas.

Reaguodama į šią informaciją, Gerero valstijos, kurioje yra Akapulkas, savivaldybė „Facebook“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame neigiama, kad nuotekos buvo išleistos iš kanalizacijos ar nutekėjo trūkus nuotekų rezervuarui. Incidentą tiria Aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių sekretoriatas.

Garsusis Akapulko miestas išpopuliarėjo visame pasaulyje XX a. septintajame dešimtmetyje Elizabeth Taylor ir Elvio Presley dėka. Jo auksiniais paplūdimiais susiviliojo milijonai žmonių. Šiandien Akapulkas dažniau atsiduria antraštėse dėl kitų priežasčių: kartelių smurto ir prastos aplinkos apsaugos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai