Agitacinis filmukas sukėlė tikrą sensaciją internete: herojumi galima tapti žaidžiant namie kompiuterinius žaidimus (0)

598
REUTERS
2020 m. lapkričio 18 d. 12:25
Vokietijoje išplatinti ironiško turinio filmukai, kuriuose jaunimas raginamas atlikti savo pareigą tėvynei kovoje su koronavirusu. Nieko kito iš jaunų vokiečių nereikalaujama, tik likti namuose ir niekur neiti.

Agitaciniai vaizdo įrašai sukėlė tikrą sensaciją internete. Iki pirmadienio (lapkričio 16 d.) juos buvo peržiūrėję daugiu nei milijonas žmonių.

Vokietijai stengiantis sustabdyti naujų COVID-19 atvejų gausėjimą, menkutis pasiaukojimas, kuriam privalo nusiteikti šiandienos jaunimas, lyginamas su tikromis aukomis, kurių neišvengė senesnių kartų vokiečiai. Tarp pareigos likti namuose ir tikrų karo sunkumų – akivaizdus kontrastas.

Viename iš epizodų vyras, pristatytas kaip Tobi Schneideris, prisimena, kaip praleido 2020-ųjų žiemą, t. y. kokia buvo jo dislokacija. Jis pasakoja, kaip žaidė kompiuterinius žaidimus ir šlamštė šaltus konservus.

Vokietija pandemiją atlaiko geriau nei daugelis kitų Europos šalių. Vis dėlto pastarąjį mėnesį infekuotųjų skaičius akivaizdžiai šoktelėjo. Dabar jis siekia per 800 tūkst. Mirusiųjų nuo COVID-19 Vokietijoje – 12,5 tūkst. žmonių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai