80 metų vyras išgarsėjo savo pudingais „TikTok“ (0)

287
REUTERS
2023 m. kovo 21 d. 09:20
Shizuo Mori pagamina apie 50 pudingų per dieną – būtent dėl jų mažytė Tokijo kavinė tapo populiari tarp turistų, kurie keliauja į Japoniją, pasibaigus ribojimams dėl koronaviruso.

Mori jam būdingu judesiu kresteli ir pasuka indelius su pudingu; 80 m. kavinės savininko rankos tvirtos. Per 50 metų, kuriuos jis vadovauja „Heckeln“ kavinei, jos gerbėjų atsirado visame pasaulyje, kavinę išgarsino videoklipai „TikTok“, instagrame ir kituose socialiniuose tinkluose.

Prie Tokijo Toranomono rajono siauroje gatvelėje esančios kavinės driekiasi eilės – daugiausia užsieniečių, kurie laukia, norėdami paragauti pudingo „Jumbo Purin“ su karamele. Nacionalinės turizmo agentūros duomenimis, nuo vasario šalyje palengva atgyja turizmas.

Kaip ir daugelis restoranų, kavinių, Mori kavinė su 24 vietomis prie staliukų nukentėjo per pandemiją, daugelis įprastinių klientų – studentų, biurų darbuotojų negalėjo joje lankytis. Pasak kavinės savininko, čia buvo sunkus metas, kaip ir visame pasaulyje. Bet dabar galima nusiimti kaukes, jis džiaugiasi, kad gali priimti naujus gerbėjus iš viso pasaulio.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai