50 metų muzikos ir meilės vardan: legendinės Vudstoko albumo viršelio nuotraukos pora kartu ir šiandien (4)

8090
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 15 d. 11:21
Prieš penkiasdešimt metų Nickas ir Bobbi Ercoline‘ai tebuvo viena iš daugybės jaunų ir be proto vienas kitą bei muziką įsimylėjusių porelių Vudstoko festivalyje. Tą akimirką, kai sekmadienio rytą juos, jaukiai įsisupusius į apklotą, nufotografavo vienas menininkas, šie du jauni žmonės visiems laikams tapo populiariosios kultūros istorijos dalimi – jie atsidūrė ant Vudstoko muzikos festivaliui skirto albumo viršelio. Nickas ir Bobbi po šiai dienai kartu, vis dar gyvena netoliese fermos, kur 1969 metų rugpjūčio 15-18 dienomis vyko grandiozinis trijų dienų muzikos festivalis.

Septyniasdešimtmečių pora sako neprisimenantys momento, kai buvo padaryta legendinė nuotrauka, deja, negali daugiau papasakoti ir apie tą paskutinės festivalio dienos rytą.

Nickas ir Bobbi pradėjo susitikinėti likus trims mėnesiams iki festivalio. Ten vykti nusprendė išgirdę apie muzikos šventę per radiją.

Nickas ir Bobbi susituokė 1971 metų rugpjūtį, pora užaugino du vaikus. Dabar abu dirba savanoriais gidais Betel Vudso muziejuje, priklausančiame Betel Vudso menų centrui. Pastarasis atsakingas už Vudstoko festivalio vietą, esančią maždaug už 160 kilometrų nuo Niujorko.

Betel Vudso muziejuje veikia nuolatinė ekspozicija „Vudstokas ir 7-asis dešimtmetis“, kur galima apžiūrėti labai daug festivalį menančių eksponatų, tarp kurių – nuotraukos ir koncertų plakatai.

„Štai garsioji albumo viršelio nuotrauka – Nickas ir Bobby Ercoline‘ai. Nors šis epitetas jau kaip reikiant nuvalkiotas, bet nuotrauka tikrai ikoninė. Ji ne tik simbolizuoja festivalį. Ji simbolizuoja meilę ir muzikos kuriamą bendrystę. Burko Uzzle‘o kadras įamžino tą stebuklingą akimirką. Mums labai pasisekė, kad Nickas ir Bobby dirba kartu su mumis ir dalijasi savo istorija“, - sakė Betel Vudso muziejaus direktorius Wade‘as Lawrence‘as.

Rekomenduojame

Naujausi