17:20 2017 vasario mėn. 6 d.

VU TSPMI studentų diskusija „Kur yra meilė?“ (0)

431
2017 vasario mėn. 6 d. 17:20
Ketvirtį amžiaus – tiek laiko Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) gyvuoja su įkvėpimu ir juo dalinasi su kitais.

Prieš 25 - erius metus kartu su Instituto įkūrimu Lietuvoje buvo pradėta ir nauja, moderni ir įkvepianti politikos mokslų disciplina.

25 - erius metus esame geriausi ugdydami kritiškai mąstantį, laisvą, plataus akiračio, smalsų, vertybiškai orientuotą ir visuomeniškai aktyvų jaunimą.

Visą savaitę, vasario 6-10 dienomis, Institute vyks šventinės savaitės renginiai. Kiekvieną šventinės savaitės vakarą vyks po išskirtinį renginį.

Pirmasis - vasario 6 d., pirmadienį, 17:25, VU TSPMI, 402 aud. vyksianti VU TSPMI studentų diskusija „Kur yra meilė?“.

„Kur yra meilė?“ – klausimas, neduodantis ramiai gyventi dažnam. VU TSPMI gimtadienio proga, referuojant į JAV grupės The Black Eyed Peas dainą „Where is the love?“ studentai surengs kiek netradicinę diskusiją meilės pasaulyje tema.

Tai bus linksmai rimtas pokalbis apie naują pasaulio tvarką ir jos keliamus iššūkius politiniams procesams, apie lygias galimybes ir nepramušamas stiklo lubas. Šia proga VU TSPMI studentai taps tikrais politologais ir garsiai išsakys tai, kas paprastai lieka tarp seminaro auditorijos sienų.

Juk jų metu labai dažnai išsakomos nepaprastai įdomios mintys, kurios būna vertos plačios auditorijos, tačiau taip ir lieka už uždarų durų. Diskusiją moderuos VU TSPMI doktorantas Linas Kojala.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai