Vilniaus universiteto istorikų ir teatralų akistata, skirta 300 – ajam spektakliui “Madagaskaras” (1)

1676
2015 m. spalio 9 d. 17:47

Tiesioginės transliacijos pradžia spalio 11 d. 19.25 val.

Sekmadienį, Vilniaus mažajame teatre, po spektaklio „Madagaskaras“ vyks diskusijų vakaras, kuriame dalyvaus Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto kultūros istorikai: Prof. Alfredas Bumblauskas, Doc. Eligijus Raila, Dr. Aurelijus Gieda, Doc. Aurimas Švedas, režisieriai Rimas Tuminas ir Arvydas Dapšys, Gabrielė Tuminaitė, dramaturgas Marius Ivaškevičius, kompozitorius Faustas Latėnas.

Istorikai pasidalins savo įžvalgomis apie “Madagaskarą”, atskleis įdomių ir negirdėtų faktų apie istorinius veikėjų portretus, užduos aštrių provokuojančių klausimų spektaklio kūrėjams.

„Madagaskaras“ – tai vienas lankomiausių VMT spektaklių, kurio premjera įvyko dar rekonstruojamo Vilniaus mažojo teatro fojė 2004 m. Per vienuolika metų į “Madagaskarą” teatras pardavė daugiau kaip 50 tūkstančių bilietų ir uždirbo daugiau kaip du milijonus litų (640 tūkst. eurų).

Spektaklis buvo parodytas ne tik įvairiuose Lietuvos miestuose, bet ir Latvijoje, Austrijoje, Belgijoje, Suomijoje, Serbijoje, Rusijoje, Lenkijoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai