Vadovų lyderystės konferencija „Refocus“. Anne Sophie Gjems pranešimas „Great conversations eat strategy for breakfast“ (0)

5017
2021 m. rugsėjo 9 d. 09:07
Rugsėjo 9 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete susirinks aukščiausiojo lygio Lietuvos ir Norvegijos vadovai, kurie lyderystės konferencijos REFOCUS metu dalinsis savo patirtimi, kaip stiprinti verslo imunitetą, kurti atsparumą, drauge ieškos būtinų ingredientų efektyviam hibridiniam darbui.

11 val. 50 min. išskirtinai Delfi.lt naujienų portalo lankytojai turės galimybę tiesiogiai stebėti konferencijos viešnios Anne Sophie Gjems, „Fuel It AS“ partnerės ir vadovės, daug metų dirbančios komunikacijos ir komandos formavimo srityse, pranešimą tema „Great conversations eat strategy for breakfast“.

Konferencijos metu Anne kalbės apie darbuotojų psichologinį saugumą ir žmogaus poreikį būti matomam, išgirstam bei vertinamam ne tik namuose, bet ir darbo aplinkoje. Renginio viešnia atkreipia dėmesį, kad norint užtikrinti psichologinį saugumą darbo vietoje, svarbu sukurti darbuotojų tarpusavio pasitikėjimą, kurį pasiekti galima tik bendraujant ir bandant vieniems kitus pažinti.

Pranešimas vyks anglų kalba.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai