09:00 2019 kovo mėn. 22 d.

Tiesiogiai: Vakarų pasirengimas atsakyti į Rusijos hibridinio karo grėsmę (9)

2547
2019 kovo mėn. 22 d. 09:00
Ši konferencija yra „Vilniaus Saugumo Forumo 2019" baigiamasis renginys, kuri organizuojama bendradarbiaujant Gynybos Paramos Fondui ir Nacionaliniam Saugumo ir Gynybos Komitetui.

Konferenciją sudaro panelinės diskusijos, kuriose dalyvauja ekspertai iš Lietuvos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Ukrainos, Švedijos, Jungtinės Karalystės ir Rusijos. Tarp pranėšėjų galima rasti ats. Gen. Lt. Beną Hodgesą, buvusį JAV sausumos pajėgų Europoje vadą; p. Anna Wieslander, Švedijos gynybos asociacijos generalinę sekretorę; ats. Plk. Ray Wojcik, Europos politikos analizės centro Varšuvoje vadovą.

Gynybos Paramos Fondas yra nevyriausybinė organizacija, kuri siekia stiprinti Lietuvos saugumą per demokratinių procesų rėmimą regione. Viena pagrindinių mūsų veiklų - Organizuojame ir remiame strateginę geopolitinės situacijos vertinimo ekspertų grupę (kompetencijos centrą, angl. Think Tank), kuri geba savalaikiai teikti analizę, išvadas ir rekomendacijas vyriausybinėms ir nevyriausybinėms Lietuvos ir užsienio institucijoms bei sprendimų priėmėjams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai