Sportinių šokių festivalio „Vilnius Dance Festival 2014“ transliacija (1)

4592
2014 m. gegužės 31 d. 22:43

Transliacijos pradžia birželio 1 d. 09.00 val.

Birželio 1d. vyks jau septintasis kasmetis sportinių šokių festivalis „Vilnius Dance Festival 2014“, į kurį šiemet atvyks šokėjai net iš 20-ies pasaulio šalių. „Vilnius Dance Festival“ – tai vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio renginys, jungiantis įvairių lygių šokėjus: medalininkus, mėgėjus, profesionalus, sparčiai populiarėjančius Pro-Am (šoka mokytojas ir mokinys) ir neįgaliuosius, besivaržysiančius dėl 20 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo.

Po konkursinės programos dalyvių ir žiūrovų lauks tradicinė ir labiausiai žiūrovų laukiama parodomoji programa, kurioje bus galima išvysti pasaulinio garso žvaigždes: pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionus - Arūną Bižoką ir Katusha Demidovą. Visą renginį tiesiogiai transliuos PENKI TV, kuri žiūrovams pasiūlys ne tik įsimintiną renginio programą, bet ir tiesioginius interviu su šokėjais.

Transliacijos vedėja – žinoma šokėja, TV projektų dalyvė Milana Jašinskytė, o antros dalies dalyvių pasirodymus žiūrovams komentuos tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjas ir treneris, Lietuvos pramoginių šokių asociacijos prezidentas Vytautas Duknauskas.

„Vilnius Dance Festival 2014“ transliaciją bus galima stebėti scena.lt bei DELFI TV svetainėse.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena su Arnu Mazėčiu

35